Online olarak hizmet veren bir siteye dahil olma aşamasında sizden belirli bilgiler talep edilmektedir. Vereceğiniz isim, soy isim ve iletişim bilgileri ile sisteme üye olma şansını elde edersiniz. Bu bilgileri doğru ve güncel şekilde vermeniz halinde sizden kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz istenir. Kullanıcı adı ve şifrenizi bu noktada kayıt altına alma hakkınız da bulunuyor. Bu sayede unutma ya da hatırlamama noktasında sorun yaşamamanız amaçlanmıştır.

Ancak her insanın olduğu gibi zaman zaman şifre unutma vakaları ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Sizin bayi olarak görev yaptığınız site ile ilgili olarak en net bilgi siz ve bir üst noktanızdaki sistemdedir. Dolayısı ile Totobo şifremi unuttum gibi bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız bunun çözümü oldukça basit. Firmanın canlı destek ve müşteri hizmetleri de bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Totobo Yeni Şifre Belirleme

Söylemiş olduğumuz gibi sizin kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz sadece sizin ve bayilik aldığınız sistemin tekelindedir. Hal bu şekilde olunca şifre yenileme kısmında da yine bu bayi ile muhatap olmanız amaçlanmıştır. Totobo yeni şifre belirleme safhası da bu noktada önem kazanan ayrıntılardan biri olarak görülebilir. Zira pek çok insanın bu sorunlar ile yüzleşmemesi için panel bilgilerini farklı yerlere not olarak kaydetmesi beklenmektedir.

Ancak yine de şifre değiştirme veya yenileme kısmında herhangi bir endişe taşımanıza gerek kalmıyor. Öyle ki bayilik aldığınız yer ile iletişime geçmeniz halinde kısa zamanda probleminizi çözebiliyorsunuz.

Totobo Destek

Yukarıda değinmiş olduğumuz sorunları her internet sitesinde yaşayabiliyorsunuz. Elbette kullanıcıların dalgınlık anlarına denk gelmesi pek çok farklı probleme kapı aralayabiliyor. Totobo destek noktasında sizlere farklı bir hizmet sunuyor. Şifre unutma, kullanıcı bilgilerini anımsamama gibi sorunlar da çok daha kaotik bir yapıya dönüşmeden çözülebiliyor.

Firmanın iletişim bilgilerini kullanarak sizlerin bayilik aldığınız sistem ile görüşmeniz ilk yapmanız gereken eylem. Bunun dışında burada konuşacağınız kişilerden destek alabilir ve panel sorunlarınızı giderebilirsiniz. İletişimin ön plana çıkması hemen her konuda sizlere keyifli bir sürecin varlığı ile tanıştırıyor. Bu da sitenin kullanıcı dostu olduğunun en büyük kanıtı.

Totobo Şifremi Unuttum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir